• Adres:

  İskenderpaşa Mahallesi Dolap Caddesi No:1 Kıztaşı Fatih / İSTANBUL

 • Telefonlarımız

  Telefon: +90 212 635 24 06

  Fax: +90 212 635 27 24

 • Çalışma Saatlerimiz

  Pazartesi - Cuma 09.00/18.00

  09.00/12.00

Menu
ERZİNCAN KÜLTÜR VE EĞİTİM VAKFIEKEV    
     

2005 Ekev iftar Yemeği



Ocak 2005

 

EKEV’den iftar yemeği

 

ERSİAD ve EKEV olarak birlikte düzenlediğimiz iftar yemeğine
Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım ve işadamlarımız katıldı 
.

Derneğimizin EKEV ile birlikte İstinye Polis Moral Eğitim Merkezi’nde düzenlediği
iftar yemeğine Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, ve işadamlarımız ve davetliler katıldı

Kurumlar arası kopukluk giderildi.

ERSİAD Başkanı Gülbey Sezgin, EKEV’ le birlikte düzenlediğimiz bu iftar yemeğinin amacı, birlik ve bareberlik içerisinde hareket etmek ve Erzincan’a hizmet eden sivil toplum örgütleri ve kurumlar arasındaki kopukluğu ortadan kaldırmak için atılmış bir adımdır” dedi.

Hedefimize ulaştık

EKEV Başkanı Sadık Ağca, “vakfın bu yıl hedeflediği burs sayısına kavuştuğunu ve imkanlar doğrultusunda tüm müracat eden öğrencilere burs vermeyi düşündüklerini” söyledi. Başkan Ağca, “500 öğrenciye burs verme imkanına kavuştuk. Hayırsever işadamlarımızın katkılarıyla vakfımızın hedeflerimiz daha da büyüyecektir” dedi. 

Birliktelik mutluluk verici

UlaŞtIrma Bakanı Binali Yıldırım, “ERSİAD ve EKEV arasında geçmişte yaşanan irtibat kopukluğunun ortadan kaldırılmasından çok mutlu olduğunu ifade etti. Bakan Yıldırım, EKEV bir hizmet kurumudur ve şu anda Türkiye’de öğrencilere burs veren ikinci büyük vakıfdır. Eğitime yapılan yatırım en büyük yatırımdır.

Geri dönüşü biraz geç olabilir ama döndüğünde ise en çok kazandırandır” dedi. Bakan Yıldırım, Erzincan için herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini belirterek işadamlarına Erzincan’a yatırım yapmaları çağrısında bulundu.